Zasady zwrotów

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku [Dz. U. 2014 poz. 827], dokonując zakupu na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, konsumentowi oraz przedsiębiorcy uprzywilejowanemu przysługują określone ustawą prawa.

Oto zasady, których przestrzegamy realizując prawo do odstąpienia do umowy:

 1. Jeżeli produkt, który zakupiłeś w naszym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
 2. Procedura skorzystania z prawa zwrotu jest następująca:
  1. Jeżeli zdecydowałeś się zwrócić produkt, pamiętaj, aby w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować o tym Sprzedającego - zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: sklep@rehaiq.pl . Pamiętaj, aby zrobić to przed nadaniem paczki!
  2. Wypełnij, podpisz, wydrukuj i załącz do przesyłki formularz odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej do pobrania.
  3. Odpowiednio zabezpiecz i spakuj starannie wszystkie elementy do oryginalnego opakowania
  4. Zaadresuj i wyślij przesyłkę na adres:
REHA IQ
LIW Care Technology Sp. z o. o.
ul. Golfowa 7
94-406 Łódź
  1. Oczekuj na zwrot należności.

 

 1. Zakupiony produkt musi zostać odesłany Sprzedającemu jako nienoszący śladów zużycia i kompletny tzn. w oryginalnym opakowaniu wraz z całą zawartością, w tym instrukcjami, zabezpieczeniami transportowymi, itp.

 

 1. Pamiętaj, że po otrzymaniu produktu, Konsument / przedsiębiorca uprzywilejowany może korzystać z niego w sposób, który pozwoli na stwierdzenie charakteru, cech i jego funkcjonowania. Jeżeli powyżej opisany zakres użytkowania / użycia zakupionego sprzętu został przez Konsumenta / przedsiębiorcę uprzywilejowanego przekroczony, to Sprzedający ma prawo żądać od Kupującego / przedsiębiorcy uprzywilejowanego kwoty stanowiącej koszt doprowadzenia towaru do stanu fabrycznego. Sprzedający weryfikuje stan wizualny i techniczny zwracanego produktu i informuje o jego wyniku Konsumenta / przedsiębiorcę uprzywilejowanego przed dokonaniem zwrotu należności.

 

 1. W ramach zwrotów i reklamacji nie przyjmujemy żadnych przesyłek nadawanych za pobraniem

 

 1. 14- dniowe prawo zwrotu przysługuje jedynie konsumentom oraz przedsiębiorcom uprzywilejowanym. Jeżeli produkt kupowany jest na użytek firmowy, a na zakup została wystawiona faktura VAT zawierająca nr NIP kupującego (firmy), to ustawowe prawo zwrotu nie przysługuje.


Formularz odstąpienia od umowy


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu